Банкетний зал в Одесі біля моря

Саксофоніст в банкетному залі в Одесі
Оформлення відкритої тераси банкетного залу
Бокали для шампанського

Ресторан Veranda зручно розташований на пляжі «Ланжерон» та пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні при замовленні банкету в Одесі біля моря. У нас немає фіксованої вартості, щоб орендувати ресторан для свята, південна пальміра завжди приємно вражає своїм нестандартним підходом. Враховується лише вартість замовлення з особи, яка має бути в межах 1000 грн.

Наш шеф-кухар залюбки запропонує вам велике різноманіття оригінальних страв: медальйони з телятини, овочі гриль, рапани в вершковому соусі з грибами та багато іншого. Для організації корпоративу і чи невеликого бенкету, ми можемо запропонувати вже готові варіанти меню ресторану в Одесі.

 

Залишити заявку

 

У нашому ресторані зустрічати новорічні свята, відзначати дні народження, весілля та важливі життєві події завжди смачно, весело та затишно!

Яка ціна банкетного залу в Одесі?

Ресторан Veranda розташований на пляжі «Ланжерон» і пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні. У нас немає фіксованої ціни банкетного залу в Одесі. Ми завжди намагаємося приємно здивувати своїм нестандартним підходом до кожного гостя.

Враховується лише вартість замовлення з людини, яка варіюється в межах від 500 до 1000 грн.

При необхідності ми можемо розробити святкову програму, порадити професійного ведучого на свято та оформити зал під тематику заходу. Також у нас є спеціально відведене місце для музикантів, які порадують вас живим виконанням улюблених хітів.

На яку кількість осіб розрахований банкетний зал для свята в Одесі?

"Veranda" пропонує своїм відвідувачам комфортне розміщення в основному банкетному залі для свята в Одесі, що розрахований на 70 осіб. Приміщення оформлене у сучасному стилі, що приваблює своєю вишуканістю і гармонійним поєднанням елементів декора.

В літній час працює відкрита тераса на 150 осіб та пляжна зона на 80-100 гостей.

Якщо ви замовляєте банкетний зал в ресторані "Veranda" в Одесі, то тип розміщення гостей, підбирається індивідуально, виходячи з їх кількості. Найбільш поширеними є схеми буквою Т або П, це відмінний варіант для святкування до 50 осіб.

 

Також існують "італійський" тип розсадки та фуршет. У першому випадку гостей розміщують по 4 людини за невеликі квадратні столи, у другому - гості підходять до накритих столів і вибирають собі вподобані ними страви.

Чому потрібно обрати наш банкетний зал в Одесі?

Банкетний зал в Одесі біля моря - це чудовий вибір для святкування дня народження, весілля, ювілею, корпоративу, незабутнього романтичного побачення або ділової зустрічі.

     

"Veranda" - це більше, ніж просто кафе, це ресторан для для вашого незабутнього свята. Одесити та гості міста цінують та обирають наш ресторан вже більше 15 років. Якщо ви хочете відсвяткувати важливу подію в кращому ресторані міста, який розташований у 20 метрах від берега моря, то забронювати зал потрібно заздалегідь (бажано не менше ніж за 2 тижні). Для такої грандіозної події, як весілля, рекомендуємо замовляти банкетні зали в Одесі попередньо - за 5 місяців. Ціни обов'язково вас порадують. Ми гарантуємо, що ваше свято пройде на найвищому рівні!

Актуальні пропозиції та новини ресторану "Veranda"

VALENTINES DAY!

Початок вечора о 18:00. Бронюйте столики за номером: +380 (73) 743 52 16 ❤️

Детальніше
НОВОРІЧНА НІЧ 2024 В РЕСТОРАНІ "ВЕРАНДА"

Зробіть цю ніч особливою з Верандою!

Детальніше
Благодійний концерт вокалістів "Творчої сили"

На вас чекають українські та світові хіти!

Детальніше
Поширені питання
⇒ Де можна замовити банкетну залу в Одесі?

Ресторан "Veranda" пропонує своїм відвідувачам комфортне розміщення в основному банкетному залі для свята в Одесі, що розрахований на 70 осіб. Приміщення оформлене у сучасному стилі, що приваблює своєю вишуканістю та гармонійним поєднанням елементів декору.

Влітку працює відкрита тераса на 150 осіб та пляжна зона на 80-100 гостей.

Телефон для броні: + 38 (073) 743 52 16

⇒ Який банкетний зал біля моря в Одесі найкраще вибрати?

Ресторан Veranda зручно розташований на пляжі «Ланжерон» та пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні при замовленні банкету в Одесі біля моря.

Телефон для броні: + 38 (073) 743 52 16

⇒ Яка ціна оренди банкетного залу в Одесі?

Ресторан Веранда не має фіксованої вартості, щоб орендувати ресторан для свята, південна пальміра завжди приємно вражає своїм нестандартним підходом. Враховується лише вартість замовлення з особи, яка має бути в межах 800 – 1000 грн.

Деталі по тел.: + 38 (073) 743 52 16

⇒ На скільки місць розрахована банкетна зала біля моря у ресторані Веранда в Одесі?

Veranda пропонує своїм відвідувачам комфортний банкетний зал в Одесі, розрахований на 70 осіб. Малий зал вміщує 25 чоловік. Вони оформлені в сучасному стилі, який приваблює своєю вишуканістю та гармонійним поєднанням елементів декору. Влітку відкрито терасу на 150 осіб та пляжну зону на 80-100 гостей.

⇒ Що включає вартість оренди банкетного залу в Одесі?

У ціну оренди банкетного залу в Одесі в ресторані Веранда входить:

  • індивідуальний вибір святкового меню;
  • велика банкетна зала місткістю 70 осіб або літня тераса на 150 місць;
  • можливість вибрати страви одеської чи європейської кухні;
  • розробка сценарію свята;
  • влітку можливість організації розваг на морі;
  • музичний супровід, послуги флориста, ведучого, фотографа та аніматора.

Деталі за тел. + 38 (073) 743 52 16

⇒ Від чого залежить ціна оренди бенкетного залу в Одесі?

Все залежить від ваших уподобань. При творчому підході з боку організаторів можна зробити якісний банкет із розрахунку від 1000 грн на особу.

Бронювання за телефоном
+38 (073) 743 52 16

Залишити заявку