Банкетний зал в Одесі біля моря

Саксофоніст в банкетному залі в Одесі
Оформлення відкритої тераси банкетного залу
Бокали для шампанського

 

Ресторан "Veranda" пропонує послуги оренди бенкетного залу в Одесі біля моря під свято будь-якої тематики. Наші адмінісратори допоможуть Вам в організації новорічних свят, днів народження, весіль або інших важливих життєвих подій.

Наш шеф-кухар залюбки запропонує вам велике різноманіття оригінальних страв: медальйони з телятини, овочі гриль, рапани в вершковому соусі з грибами та багато іншого. Для організації корпоративу і чи невеликого бенкету, ми можемо запропонувати вже готові варіанти меню ресторану в Одесі:

 

Залишити заявку

 


Яка ціна банкетного залу в Одесі?


Ресторан Veranda розташований на пляжі «Ланжерон» і пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні. У нас немає фіксованої ціни банкетного залу в Одесі. Ми завжди намагаємося приємно здивувати своїм нестандартним підходом до кожного гостя.

Враховується лише вартість замовлення з людини, яка варіюється в межах від 500 до 1000 грн.

При необхідності ми можемо розробити святкову програму, порадити професійного ведучого на свято та оформити зал під тематику заходу. Також у нас є спеціально відведене місце для музикантів, які порадують вас живим виконанням улюблених хітів.


На яку кількість осіб розрахований банкетний зал для свята в Одесі?


"Veranda" пропонує своїм відвідувачам комфортне розміщення в основному банкетному залі для свята в Одесі, що розрахований на 70 осіб. Приміщення оформлене у сучасному стилі, що приваблює своєю вишуканістю і гармонійним поєднанням елементів декора.

В літній час працює відкрита тераса на 150 осіб та пляжна зона на 80-100 гостей.

Якщо ви замовляєте банкетний зал в ресторані "Veranda" в Одесі, то тип розміщення гостей, підбирається індивідуально, виходячи з їх кількості. Найбільш поширеними є схеми буквою Т або П, це відмінний варіант для святкування до 50 осіб.

 

Також існують "італійський" тип розсадки та фуршет. У першому випадку гостей розміщують по 4 людини за невеликі квадратні столи, у другому - гості підходять до накритих столів і вибирають собі вподобані ними страви.


Чому потрібно обрати наш банкетний зал в Одесі?


Банкетний зал в Одесі біля моря - це чудовий вибір для святкування дня народження, весілля, ювілею, корпоративу, незабутнього романтичного побачення або ділової зустрічі.

     

"Veranda" - це більше, ніж просто кафе, це ресторан для для вашого незабутнього свята. Одесити та гості міста цінують та обирають наш ресторан вже більше 15 років. Якщо ви хочете відсвяткувати важливу подію в кращому ресторані міста, який розташований у 20 метрах від берега моря, то забронювати зал потрібно заздалегідь (бажано не менше ніж за 2 тижні). Для такої грандіозної події, як весілля, рекомендуємо замовляти банкетні зали в Одесі попередньо - за 5 місяців. Ціни обов'язково вас порадують. Ми гарантуємо, що ваше свято пройде на найвищому рівні!

Актуальні пропозиції та новини ресторану "Veranda"

Новий рік у "Веранді"

Незабутня новорічна ніч за мотивами всіма улюбленого твору Ільфа і Петрова - "12 стільців".

Детальніше
Спеціальне меню

Тільки з понеділка по п'ятницю з 12.00 по 16.00

Детальніше
ВЕЛИКИЙ ДИТЯЧИЙ ГЕЛЛОВІН

Дітвора! Як і щороку, ми чекаємо вас!

Детальніше

Бронювання за телефоном
+38 (073) 743 52 16

Залишити заявку