Банкетний зал в Одесі біля моря

Саксофоніст в банкетному залі в Одесі
Оформлення відкритої тераси банкетного залу
Бокали для шампанського

Ресторан Veranda зручно розташований на пляжі «Ланжерон» та пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні при замовленні банкету в Одесі біля моря. У нас немає фіксованої вартості, щоб орендувати ресторан для свята, південна пальміра завжди приємно вражає своїм нестандартним підходом. Враховується лише вартість замовлення з особи, яка має бути в межах 1000 грн.

Наш шеф-кухар залюбки запропонує вам велике різноманіття оригінальних страв: медальйони з телятини, овочі гриль, рапани в вершковому соусі з грибами та багато іншого. Для організації корпоративу і чи невеликого бенкету, ми можемо запропонувати вже готові варіанти меню ресторану в Одесі.

 

Залишити заявку

 

У нашому ресторані зустрічати новорічні свята, відзначати дні народження, весілля та важливі життєві події завжди смачно, весело та затишно!

Яка ціна банкетного залу в Одесі?

Ресторан Veranda розташований на пляжі «Ланжерон» і пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні. У нас немає фіксованої ціни банкетного залу в Одесі. Ми завжди намагаємося приємно здивувати своїм нестандартним підходом до кожного гостя.

Враховується лише вартість замовлення з людини, яка варіюється в межах від 500 до 1000 грн.

При необхідності ми можемо розробити святкову програму, порадити професійного ведучого на свято та оформити зал під тематику заходу. Також у нас є спеціально відведене місце для музикантів, які порадують вас живим виконанням улюблених хітів.

На яку кількість осіб розрахований банкетний зал для свята в Одесі?

"Veranda" пропонує своїм відвідувачам комфортне розміщення в основному банкетному залі для свята в Одесі, що розрахований на 70 осіб. Приміщення оформлене у сучасному стилі, що приваблює своєю вишуканістю і гармонійним поєднанням елементів декора.

В літній час працює відкрита тераса на 150 осіб та пляжна зона на 80-100 гостей.

Якщо ви замовляєте банкетний зал в ресторані "Veranda" в Одесі, то тип розміщення гостей, підбирається індивідуально, виходячи з їх кількості. Найбільш поширеними є схеми буквою Т або П, це відмінний варіант для святкування до 50 осіб.

 

Також існують "італійський" тип розсадки та фуршет. У першому випадку гостей розміщують по 4 людини за невеликі квадратні столи, у другому - гості підходять до накритих столів і вибирають собі вподобані ними страви.

Чому потрібно обрати наш банкетний зал в Одесі?

Банкетний зал в Одесі біля моря - це чудовий вибір для святкування дня народження, весілля, ювілею, корпоративу, незабутнього романтичного побачення або ділової зустрічі.

     

"Veranda" - це більше, ніж просто кафе, це ресторан для для вашого незабутнього свята. Одесити та гості міста цінують та обирають наш ресторан вже більше 15 років. Якщо ви хочете відсвяткувати важливу подію в кращому ресторані міста, який розташований у 20 метрах від берега моря, то забронювати зал потрібно заздалегідь (бажано не менше ніж за 2 тижні). Для такої грандіозної події, як весілля, рекомендуємо замовляти банкетні зали в Одесі попередньо - за 5 місяців. Ціни обов'язково вас порадують. Ми гарантуємо, що ваше свято пройде на найвищому рівні!

Актуальні пропозиції та новини ресторану "Veranda"

Благодійний концерт вокалістів "Творчої сили"

На вас чекають українські та світові хіти!

Детальніше
Happy Valentines Day!

Проведите 14 февраля со своим любимым человеком в Веранде!

Детальніше
Шурпа та Уха

Бронюйте столик: (073) 743 52 16

Детальніше
Поширені питання
⇒ Де можна замовити банкетну залу в Одесі?

Ресторан "Veranda" пропонує своїм відвідувачам комфортне розміщення в основному банкетному залі для свята в Одесі, що розрахований на 70 осіб. Приміщення оформлене у сучасному стилі, що приваблює своєю вишуканістю та гармонійним поєднанням елементів декору.

Влітку працює відкрита тераса на 150 осіб та пляжна зона на 80-100 гостей.

Телефон для броні: + 38 (073) 743 52 16

⇒ Який банкетний зал біля моря в Одесі найкраще вибрати?

Ресторан Veranda зручно розташований на пляжі «Ланжерон» та пропонує вигідні ціни на страви одеської та європейської кухні при замовленні банкету в Одесі біля моря.

Телефон для броні: + 38 (073) 743 52 16

⇒ Яка ціна оренди банкетного залу в Одесі?

Ресторан Веранда не має фіксованої вартості, щоб орендувати ресторан для свята, південна пальміра завжди приємно вражає своїм нестандартним підходом. Враховується лише вартість замовлення з особи, яка має бути в межах 800 – 1000 грн.

Деталі по тел.: + 38 (073) 743 52 16

⇒ На скільки місць розрахована банкетна зала біля моря у ресторані Веранда в Одесі?

Veranda пропонує своїм відвідувачам комфортний банкетний зал в Одесі, розрахований на 70 осіб. Малий зал вміщує 25 чоловік. Вони оформлені в сучасному стилі, який приваблює своєю вишуканістю та гармонійним поєднанням елементів декору. Влітку відкрито терасу на 150 осіб та пляжну зону на 80-100 гостей.

⇒ Що включає вартість оренди банкетного залу в Одесі?

У ціну оренди банкетного залу в Одесі в ресторані Веранда входить:

  • індивідуальний вибір святкового меню;
  • велика банкетна зала місткістю 70 осіб або літня тераса на 150 місць;
  • можливість вибрати страви одеської чи європейської кухні;
  • розробка сценарію свята;
  • влітку можливість організації розваг на морі;
  • музичний супровід, послуги флориста, ведучого, фотографа та аніматора.

Деталі за тел. + 38 (073) 743 52 16

⇒ Від чого залежить ціна оренди бенкетного залу в Одесі?

Все залежить від ваших уподобань. При творчому підході з боку організаторів можна зробити якісний банкет із розрахунку від 1000 грн на особу.

Бронювання за телефоном
+38 (073) 743 52 16

Залишити заявку