Декор у ресторані для корпаративу в Одесі
Корпоратив в Одесі
Костюмований корпоратив в Одесі, Веранда

Ресторан для корпоративу в Одесі

 

Корпоратив - це не тільки яскраве свято, але і хороша можливість згуртувати колектив і краще пізнати колег в дружній атмосфері.

«Veranda» - ідеальний ресторан для корпоративу в Одесі. Відпочинок на самому березі моря, затишна атмосфера, смачне та різноманітне меню - дозволять кожному відвідувачу відчувати себе максимально комфортно.

У нас можна замовити і орагнізувати:

          

Залишити заявку

 


Які переваги нашого бенкетного залу для корпоративу в Одесі?


Клоун на корпоративі в ОдесіБанкетний зал для корпоративу в Одесі в "Вернада" має такі переваги:

  • Розташування на березі моря;
  • Відстань від центру;
  • Зручна парковка;
  • Відкриті та закриті локації;
  • Смачні страви;
  • Відмінний сервіс.

 

Ресторан «Веранда» біля моря може надати у розпорядження для організації свята основний банкетний зал на 70 осіб, розділений на дві комфортні зони. Влітку можна провести свято на терасі, яка розрахована на 150 осіб. Корпоратив біля моря в Одесі сприяє у зміцненні дружніх зв'язків між співробітниками і керівниками, партнерами та клієнтами.

Тип розміщення гостей при замовленні банкету підбирається індивідуально, залежно від побажань клієнта та кількості запрошених осіб. Найбільш популярні схеми літерами Т або П, європейська (італійська) розсадження або фуршет.

Ми надаємо наступні додаткові послуги:


Які умови оренди місця для проведення корпоративів в Одесі?


У ресторані «Веранда» немає фіксованої вартості оренди місця для проведення корпоративу в Одесі. Ціна оренди визначається за вартістю замовлення з людини, вона повинна варіюватися в межах 1000 грн.

Наш шеф-кухар може запропонувати вам майстерно приготовані страви на будь-який смак: свинячий стейк, морський коктейль у мушлі, страви одеської коптильні та багато іншого. Для організації корпоративу або невеликого бенкету, ми можемо запропонувати вже готові варіанти меню:


Чому потрібно провести корпоратив біля моря в Одесі в VERANDA?


Корпоратив біля моря в Одесі в ресторані "Веранда" - це тепла і невимушена атмосфера, про що свідчать хороші відгуки наших гостей.

У нас можна відзначати ювілеї та дні народження, проводити весілля, зустрічати новорічні свята. Смачне меню складається зі страв європейської та одеської кухні. Наші адміністратори допоможуть оформити зал і підібрати святкову програму, запросять хорошого ведучого, музиканти порадують гостей виконанням улюблених хітів.

Для постійних гостей в ресторані діють спеціальні пропозиції та знижки. Замовляти банкетний зал необхідно заздалегідь - за 2 тижні або місяць. 

 

Актуальні пропозиції та новини ресторану "Veranda"

Новий рік у "Веранді"

Незабутня новорічна ніч за мотивами всіма улюбленого твору Ільфа і Петрова - "12 стільців".

Детальніше
Спеціальне меню

Тільки з понеділка по п'ятницю з 12.00 по 16.00

Детальніше
ВЕЛИКИЙ ДИТЯЧИЙ ГЕЛЛОВІН

Дітвора! Як і щороку, ми чекаємо вас!

Детальніше

Бронювання за телефоном
+38 (073) 743 52 16

Залишити заявку