Ресторан на випускний вечір

 

Випускний вечір - чудове і щаслива подія, яка буває тільки раз в житті. Тому цілком закономірно бажання випускників та їх батьків влаштувати собі яскраве свято, яке залишить приємні спогади на все життя.

Однак підготовка до сяткування вимагає багато часу і сил. Довірте організацію свята професіоналам! Якщо ви шукайте кафе чи ресторан на випускний вечір в Одесі, то кращого варіанту, ніж «Веранда», вам не знайти. Ми забезпечимо комфортний відпочинок за прийнятними цінами. Нас відрізняють високий рівень обслуговування, істинно українська гостинність та доброзичливий персонал.

Залишити заявку

 

Зал для випускних в Одесі

Банкетний зал одеського ресторану «Веранда» дозволяє розмістити до 70 гостей, а відкрита літня тераса - до 150. Залежно від кількості запрошених і бажання замовника ми можемо запропонувати різні схеми розміщення столів: П-, Т-подібна, італійська (по 4 людини за невеликий квадратний стіл), фуршетна, при якій немає прив'язки до столиків, а гості самі вибирають собі страви, що сподобавлися.

Однією з головних складових свята є самчна кухня. Наші кухарі - професіонали своєї справи і справжні чарівники. Кожну подачу готують з любов'ю і майстерністю, презентують красиво і оригінально оформленим. Випускникам та їхнім гостям ми пропонуємо скуштувати найсмачніші страви національної та європейської кухні.

Організація випускного в ресторані «Веранда»

Бронювати банкетний зал для випускних ресторану «Веранда» в Одесі краще заздалегідь - за 2-4 тижні до запланованої урочистості. Ми не беремо плату за оренду, єдиною умовою для організації бенкету є оплата за одну особу відповідно до обраного меню - від 1000 грн.

Ресторан для випускного вечора: оформлення та музика

Ми прикрасимо зал для випускного відповідно до тематики вечора, допоможемо реалізувати будь-які фантазії з організації свята, продумати все до дрібниць і виконати задумане на високому рівні. За бажанням замовника оформимо тематичні фото-зони, влаштуємо яскраве фаєр-шоу або салют.

Святкову атмосферу створює жива музика. У нас витупають: дует «S&V», Микола Нерук, Наталя Мураткова та інші, не менш талановиті музиканти. Вони прекрасно відчувають настрій гостей і підбирають композиції з урахуванням їх смаків та побажань. Додатково, ми можемо запросити співаків і музикантів, які працюють в бажаному для вас стилі, ведучих, ді-джея (вартість кожної послуги погоджується індивідуально).

Ми докладемо всіх зусиль, щоб випускний вечір в нашому ресторані на березі моря став одним з найяскравіших і приємних подій у вашому житті.

Актуальні пропозиції та новини ресторану "Veranda"

Благодійний концерт вокалістів "Творчої сили"

На вас чекають українські та світові хіти!

Детальніше
Happy Valentines Day!

Проведите 14 февраля со своим любимым человеком в Веранде!

Детальніше
Шурпа та Уха

Бронюйте столик: (073) 743 52 16

Детальніше
Поширені питання
⇒ Що важливо при виборі ресторану на випускний вечір в Одесі?

Обов'язково уточніть час бронювання, довжину свята, кількість гостей, правила розсаджування, можливість зміни декору залу та наявність додаткових прикрас, кількість офіціантів, які обслуговуватимуть банкет, можливість продовження часу заходу, наявність у штаті діджея тощо.

⇒ Де найкраще провести випускний в Одесі?

Щоб веселощі для випускників вдалося на славу, діти були в захваті, а у батьків не йшла навкруги голова, ресторан біля моря "VERANDA" візьме левову частку клопоту щодо проведення заходу на себе.

Час роботи: щоденно з 09:00 до 21:00.
Телефон для броні: + 38 (073) 743 52 16

⇒ Що пропонують ресторани на випускний вечір в Одесі?

Банкетний зал одеського ресторану «Веранда» дозволяє розмістити до 70 гостей, а відкриту літню терасу – до 150 на випускному в Одесі. Залежно від кількості запрошених та бажання замовника можливі різні схеми розміщення столів: П-, Т-подібна, італійська (по 4 особи за невеликий квадратний стіл), фуршетна, при якій немає прив'язки до столиків, а гості самі вибирають страви.

⇒ Яке оформлення пропонують ресторани на випускний вечір в Одесі?

Організація випускного у ресторані «Веранда

Ми прикрасимо зал для випускного відповідно до тематики вечора, допоможемо реалізувати будь-які фантазії щодо організації свята, продумати все до дрібниць та виконати на високому рівні. За бажанням замовника оформимо тематичні фото-зони, влаштуємо барвисте фаєр-шоу тощо.

Телефон для броні: + 38 (073) 743 52 16

⇒ Яка ціна на випускний в Одесі 2024 року?

Бронювати бенкетний зал на випускний у ресторані «Веранда» (Одеса) краще заздалегідь, за 2–4 тижні до передбачуваної урочистості. Ми не беремо плату за оренду, єдиною умовою є вартість банкету: вона має становити 600-1000 грн на особу.

Бронювання за телефоном
+38 (073) 743 52 16

Залишити заявку